Test Test Test

Meeskond

Oled edukalt paigaldanud Saurus CMS sisuhaldustarkvara. Näed hetkel lihtsat veebisaiti mille oleme ette valmistanud et saaksid alustada oma saidi sisu toimetamist või kujundusega sidumist. Paremal menüüs klikkides leiad näidised erinevatest tootega kaasas olevatest sisumallidest.
 

Toimeta sisu
Veebi sisu toimetamiseks lisa oma veebisaidi aadressile /editor: näiteks firma.ee/editor või firma.ee/kataloog/editor.
 

Administreeri


Administreerimisvahendid leiad /admin osast. Täienda vastavalt oma veebi aadressi: firma.ee/admin või firma.ee/kataloog/admin.
 

Arenda

  1. Oma kujunduse sidumiseks ja paigalduskomplektiga kaasasoleva funktsionaalsuse täiendamiseks uuri administreerimisvahendeid ja külasta inglisekeelset tugiveebi kust leiad tehnilise dokumentatsiooni, keelesüntaksi ja koodinäidised.
  2. Oma kujunduse sidumiseks ja paigalduskomplektiga kaasasoleva funktsionaalsuse täiendamiseks uuri administreerimisvahendeid ja külasta inglisekeelset tugiveebi kust leiad tehnilise dokumentatsiooni, keelesüntaksi ja koodinäidised.
  3. Oma kujunduse sidumiseks ja paigalduskomplektiga kaasasoleva funktsionaalsuse täiendamiseks uuri administreerimisvahendeid ja külasta inglisekeelset tugiveebi kust leiad tehnilise dokumentatsiooni, keelesüntaksi ja koodinäidised.
gfsgfdgfdfgdgfdgfdgfdggfdgfdgfdgfdgfdgfdgfdgf dgfdgfdgfdgfdfgdfgdgfdgfdgdgdrdtrdtrdt dtrdtrdtrd gyuyg u jguygdfawefaw awef awef wf
ewreq rqwerqwe rqwerwer qwerqwrq werf
    
    
    
    
    
    
    
    

 Dokumendi nimetus

 Loe lähemalt artikkel "dafasdfasdf" Eesti Päevalehest